HOTLINE: +420 725 811 811

O společnosti

Společnost Gensets Czech Republic SE lze na trhu společností, které poskytují dodávky náhradních zdrojů elektrické energie a tepla považovat za nováčka, avšak mnohaleté zkušenosti a praxe našich zaměstnanců v tomto oboru dokazují pravý opak. 

 

V Gensets Czech Republic SE si zakládáme jak na profesionalitě našich zaměstnanců, tak na tom, že jsme společností, která má rodinný přístup ke všem klientům a připraví Vám řešení přesně "na míru". Nabízíme půjčení elektrocentrál, pronájem náhradních zdrojů elektřiny a tepla. Prodej náhradních dílů na stroje Cummins, Deutz, Perkins a další. Prodej servisních komponet (filtrů FleeGuard) a dalších.

 

Doufáme, že ať už jste na naše stránky zavítali umyslně či pouhou náhodou naleznete zde veškeré potřebné informace ohledně naší činnosti a námi poskytovaných služeb.

 

V případě, že budete mít jakékoliv dotazy nebo si budete chtít upřesnit informace, tak nás neváhejte kontaktovat a my Vám vše rádi vysvětlíme a upřesníme.

 

Gensets Czech Republic SE - půjčovna elektrocentrál, elektrocentrály, záložní zdroje, náhradní zdroje elektřiny a tepla, energetická pohotovost, generátory a prodej a náhradních dílů a příslušenství - To vše u nás najdete.